Vadim Zeland: Jak se vymanit ze systému

Kód: 1531
Neohodnoceno
410 Kč
Skladem (1 ks)

Žánr:

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: 2017, Eugenika

Orig. název:

Vzlom technologennoj sistemy

Počet stran: 360

Jazyk vydání: český

Překlad: Jana Slámová

Vazba knihy: měkká / brožovaná

ISBN: 978-80-8100-509-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budete-li ovládat techniku osvobození, kterou popisuje tato kniha, dokážete si stvořit jakýkoli svět. Nabízí se vám šance prolomit matrix a proniknout na svobodu. Neříkám, že je třeba zničit systém. Člověk se může pohybovat v systému, využívat jej ke svým cílům a zároveň k němu nebýt připoutaný.
Co je třeba na to, abyste mohli samostatně nakládat se svým osudem? Tři věci: svobodnou vůli, svobodné vědomí, svobodnou energii. V systému (matrixu) však existují tři faktory, které vám v tom brání: tzv. lapená pozornost, zakalené vědomí, zablokovaná energie.
Podrobně rozpracovaná metoda transurfingu včetně odpovědí na spoustu otázek, v nichž jistě naleznete mnohé rady i pro sebe sama, vám pomůže vystoupit z řady a žít tak, jak chcete.

Dnes se na člověka hrne mocný vodopád informací. Začala doslova informační intoxikace. Co nezpracuje naše podvědomí, to se převtělí do fyzických problémů. Zbavíte-li se závislosti na informacích a syntetické stravě a budete se zabývat svou energií, pak najdete oporu a stěžeň sami v sobě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: