SUPERKRIZE: Behaviorální genocida vlastního druhu (druhá kniha pana VK) (ekniha)

Kód: 1878
Tip
Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (>5 ks)

autor: VK, šéfredaktor AE News
počet stran tištěné knihy: 192 stran
formát: .epub / .mobi / .pdf

Eknihu posíláme elektronickou poštou jako přílohu emailu. Pokud vám nepřišla, raději zkontrolujte i složku se spamem, zda tam naše zpráva s eknihou nezapadla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá kniha pana VK, šéfredaktora Aeronetu, pojednává o architektuře globalizace a vyšších procesech řízení. Přináší další informace o Syndikátu, americké vládě, projektu Majestic 12, Reinhardu Heydrichovi, okultismu mezi elitami atd. Jsou v ní popsány procesy Nového světového řádu, které jsou přichystány.

Tato kniha není určena pro širokou veřejnost. Její obsah předpokládá znalosti a rozšířené vědomí, posunutý horizont vnímání informací a elementární povědomí o historických událostech a souvislostech. Nepřebírám zodpovědnost za jakékoliv škody, které mohou vzniknout čtením nebo šířením této knihy.

Tato kniha je z určité části záznamem vysílání a líčením projekcí z technologického zařízení, jehož popis bude předmětem spekulací a dohadů ještě po nějakou dobu, protože vše je předmětem časové fronty. Zařízení Projektoru bude v budoucnosti odhaleno řídícími elitami.

Děkuji všem, kteří si najdou čas nad touto knihou přemýšlet, protože účelem této knihy není čtení, ale nastartování přemýšlení a vyhodnocování uvedených informací v hlavách našich potomků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: