Shopaholik za hranicemi - Sophie Kinsellová

Kód: 3061
Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (1 ks)

antik - stav dobrý

Série

Shopaholic 2.

Žánr

Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno 2004, Metafora

Orig. název

Shopaholic abroad, 2001

Počet stran 357

Jazyk vydání český

Překlad Jiřina Stárková

Vazba knihy pevná / vázaná s přebalem

ISBN 80-86518-40-X (váz.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hned po vydání prvního příběhu o mladé dámě posedlé nakupováním - Báječný svět shopaholiků - se začaly ozývat hlasy že Becky Bloomwoodová je důstojnou konkurentkou slavné Bridget Jonesové, jejíž knižní i filmové eskapády zná dnes už celý svět. Jisté je, že Beckyina „duchovní matka", Sophie Kinsella, vytvořila sympatickou živou postavu, plnou tragikomedie života, která si našla své vlastní fanoušky a čtenáře.
Proč, to není tak těžké uhodnout. Rebecca se jakžtakž ustálila na rozbouřených vodách života: zaplatila dluhy, získala skvělou práci v televizi a zamilovala se do svého někdejšího nepřítele, finančníka Lukea. Toho však jeho kariéra zavede za oceán, až do New Yorku. Láska je ale mocná čarodějka, a tak ho v tom Rebecca na žádný pád nemíní nechat samotného. Netrvá dlouho, a je rozhodnuto - do Ameriky jede s ním.
Sotva se ale stačí ve velkoměstě rozkoukat, objeví dokonalý ráj svých snů: proslulé newyorské obchodní domy Barney's, Saks, Sephora... Při vší té kráse si nejdřív ani nestačí povšimnout, že dolary - snad poslušny nějakého podivného fyzikálního zákona - se kutálejí ještě rychleji než anglické libry. A tak se stane, co se musí stát: nešťastná „shopaholička" je brzy tam, kde byla - v průšvihu.
Nakupuje, utrácí a zase nakupuje, dokud se v kolotoči dluhů jaksi nerozpustí jak její úžasné zaměstnání, tak - což je tisíckrát horší - i její láska. S jazykem na vestě se Becky vrhá do zoufalých akcí, aby to všechno zase zachránila...
Držme jí při tom palce, protože málo platno, každý, či ještě lépe každá, z nás v téhle sympatické hříšnici poznává kousek sebe samé. Vždyť co může být krásnějšího než procházet regály s nádherným, vzrušujícím, novotou voňavým zbožím a nakupovat?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: