Projekt Kassandra - Robert Ludlum & Philip Shelby

Kód: 3886
Neohodnoceno
100 Kč
Skladem (1 ks)

antik - stav dobrý

Série

Jonathan Smith 2.

Žánr

Literatura světová, Thrillery

Vydáno 2002, Domino

Orig. název

The Cassandra Compact, 2001

Počet stran 303

Jazyk vydání český

Překlad Michael Havlen

Vazba knihy pevná / vázaná s přebalem

ISBN 80-7303-062-4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podplukovník Jonathan Smith je šéfem největší vojenské laboratoře a zároveň pracuje v elitní tajné organizaci řízené samotným prezidentem Spojených států, která je nasazována do nejnáročnějších akcí v oblastech, kde jsou lidé ohroženi neznámými viry.
Jednoho dne Smithe kontaktuje ruský kolega s nezvyklou, avšak o to naléhavěj
ší žádostí o schůzku. Když se však setkají, muž z Ruska umírá v divoké palbě automatických zbraní. Stačí ovšem předat Smithovi důležitou zprávu – někdo chce ukrást virus neštovic z ruských laboratoří. Lidstvu se sice podařilo neštovice vymýtit, jejich virus je však stále uchováván ve dvou výzkumných střediscích. Nakažlivost nemoci je tak obrovská, že epidemie by znamenala pro lidstvo katastrofu.
Smith okamžitě pochopí, že musí krádeži zabránit – za jakoukoliv cenu. S pomocí svých kolegů začne zjišťovat, kdo má o ruský virus zájem a jaké by s ním mohl mít záměry. Jeho protivníci jsou však několik kroků před ním a za mohutné podpory zkorumpovaných generálů a významných lidí z vojenskoprůmyslového komplexu cílevědomě pracují na výrobě nejstrašnější chemické zbraně, jakou lidstvo poznalo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: